еТwееning пројекат “Моја особа од поверења – школски полицајац”

Ученици 5/1,5/2, седмог и осмог разреда уз менторство својих одељењењских старешина Марије Манцете, Весне Вуичић, Милене Шкаро и Неде Томашевић учествују еТwеенинг пројекту “Моја особа од поверења – школски полицајац” поводом обележавања Дана розе мајица који се обележава сваке године последње среде у фебруару.

Дан је посвећен борби против вршњачког насиља а наши ученици направили су план активности за целу недељу. Носиоци пројекта у нашој школи су чланови ђачког парламента Тина М. Ивана С. и Јован С. (7), Стефан Ч. и Бранислав Р. (8/1) и Лана Т. и Јована Л. (8/2).

За пројекат са нижим разредима задужена је учитељица Валерија Грдић са ученицима из продуженог боравка који ће на прилагођен начин учити, усвајати и утирати стазе знања, другарства, лепог понашања и поштовања других особа.